به نام الله یکتا

معرفی شرکت نوآوران آویژه دیمن ماندگار

5/5

شرکت نوآوران آویژه دیمن ماندگار شرکتی است که در سال 1399 با اهداف بلند مدت و  آینده نگر پا به عرصه نهاد. این شرکت با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی شده است. در زیر شما را با اهداف و حوضه فعالیت شرکت آشنا خوایم کرد.

1

خرید و فروش اینترنتی

1

2

واردات کالاهای مجاز بازرگانی

2

3

صادرات کالاها و محصولات تولید شده داخل کشور

3

4

فعالیت های بزرگ غیر زنجیره ای

4

5

شرکت در مناقصه ها و مزایده های دولتی

5

این شرکت به دارا بودن دو فروشگاه اینترنتی به فروش در بستر اینترنتی می پردازد و این فروشگاههای اینترنتی هر روز آبدیت و به تعداد محصولات آن اضافه می شود. 

فروشگاههای اینترنتی شرکت ما فوق العاده زیبا و جذاب می باشند و کار کردن با آن پیچیدگی ندارد. شما می توانید تنها با چند کلیک سفارش های خود را انجام دهید.

ثبت نام در فروشگاه های اینترنتی زیر مجموعه شرکت ما بسیار آسان می باشد. کسانی که ایمیل ندارند براحتی می توانند از طریق شماره موبایل خودشان ثبت نام کنند. ثبت نام شما در سایت های ما کمتر از 2 دقیقه طول می کشد. روند به اینگونه است که شما شماره تلفن خود را وارد کرده و در عرض 5 الی 10 ثانیه یه کد 5 رقمی برای شما پیامک می شود و شما کد را وارد کرده و ثبت نام شما نهایی میشود.  

هدف ما از این ثبت نام فوق العاده راحت این بوده که کاربر به آسانی و در کمترین زمان ثبت نام کند و هدف بعدی این بود که ممکن است همه ایمیل نداشته باشند و امروز 99/9 درصد افراد جامعه دارای موبایل و خط شخصی می باشند. 

شرکت نوآوران آویژه دیمن ماندگار تصمیم دارد مبلغ 500 تومان برای هر محصول به کودکان بی سرپرست اختصاص دهد.

در واقع با هر قلم از سفارش شما این مبلغ به کودکان بی سرپرست اهدا می شود.

این کمک های نقدی در هر دو فروشگاه اینترنتی ما انجام می پذیرد. 

با سفارش دادن در فروشگاه های اینترنتی ما در این امر خیرخواهانه سهیم باشید.
مدیریت شرکت

کمک به بچه های بی بضاعت و بی سرپرست

شما عزیران اگر مایل به کمک به بچه های بی بضاعت و بی سرپرست هستید می توانید « فرم خیریه – بچه های بی سرپرست » را برای ما پر کرده و ارسال نماید.

پس از ارسال ما با شما تماس میگیریم و نحوه این امر خیر خواهانه را برای شما شرح می دهیم.

فرم خیریه - بچه های بی سرپرست